Oferujemy usługi transportu rusztowań. Dzięki temu, że dysponujemy odpowiednim i nowoczesnym sprzętem oraz pojazdami, jesteśmy w stanie przewozić zarówno konstrukcje wielkogabarytowe, jak i mniejsze profile. Rodzaj transportu dopasowujemy do wielkości przewożonych rusztowań.

Odpowiednie zabezpieczenie

Nasi pracownicy dbają o to, by elementy te zostały poprawnie ułożone oraz zabezpieczone tak, aby nie uszkodziły się w podróży. Warto zdawać sobie sprawę z tego, że nawet niewielkie ubytki lub zarysowania mogą negatywnie wpłynąć zarówno na zastosowanie, jak i jakość rusztowań. 

Postaw na sprawdzoną firmę!

Jesteśmy firmą, która realizuje wszystkie zlecenia rzetelnie, a także w ustalonym z klientem terminie. Dzięki temu bez problemu możesz umówić się z nami na przewóz rusztowań. W naszym przedsiębiorstwie pracują wyłącznie osoby z doświadczeniem, które podczas pracy przestrzegają wszystkich środków ostrożności. Jak wiadomo, samodzielny przewóz tego typu elementów może być utrudniony, warto zatem zdecydować się na usługi sprawdzonej firmy. Zapraszamy!