Oferujemy usługi bezpiecznego transportu maszyn i urządzeń. Przewozimy między innymi maszyny rolnicze, przemysłowe, budowlane i wiele innych. Dysponujemy nowoczesnymi pojazdami, np. niskopodłogowymi, dostosowując naszą ofertę transportu adekwatnie do zapotrzebowania klientów oraz rodzaju przewożonego ładunku. Nie da się ukryć, że samodzielny transport tego typu sprzętu może stanowić wyzwanie logistyczne, w wielu przypadkach jest również niemożliwy, ponieważ przewóz maszyn i urządzeń wymaga wiedzy, doświadczenia oraz dokładnego rozplanowania podróży.

Załadunek, przewóz i rozładunek maszyn 

Powierzenie nam usługi transportu maszyn jest gwarancją fachowego oraz kompleksowego wykonania usługi. Zatrudniamy zespół pracowników, którzy zajmują się załadunkiem maszyn, przewozem oraz rozładunkiem na miejscu. Co więcej, każdorazowo maszyny są odpowiednio zabezpieczane, dzięki temu nasi klienci mogą mieć pewność, że zostaną one przetransportowane w sposób bezpieczny.

Nowoczesne maszyny budowlane i przemysłowe

Sporą grupę przewożonych przez nas maszyn stanowią urządzenia wykorzystywane na placach budowy lub też w zakładach typowo produkcyjnych. Nie da się ukryć, że coraz więcej firm inwestuje w sprzęt nowoczesny i zaawansowany technologicznie. Transport tego typu maszyn musi odbywać się z zachowaniem wszystkich środków ostrożności. Warto zatem nawiązać współpracę ze sprawdzoną firmą.

Zachęcamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty. Dysponujemy wolnymi terminami.