Specjalizujemy się w transporcie kontenerów różnych wymiarów, przede wszystkim: magazynowych, biurowych, morskich, sanitarnych. Dysponujemy nowoczesnymi pojazdami do przewozu, między innymi niskopodwoziowymi, a także samochodami z HDS. Do każdej powierzonej nam pracy podchodzimy profesjonalnie, przed załadunkiem sprawdzamy, w jakim stanie jest kontener, jak również zabezpieczamy go specjalnymi pasami na czas przewozu. Dzięki temu nasi klienci mogą mieć pewność, że kontener będzie chroniony przed uszkodzeniami, a także zarysowaniami podczas przewozu.

Kompleksowa obsługa klienta

Co więcej, nasze usługi świadczymy w sposób kompleksowy. Zatrudniamy fachowy zespół pracowników, zajmujący się również załadunkiem kontenera na pojazd, przewozem, a następnie rozładunkiem we wskazanym przez klienta miejscu. Dzięki długoletniej pracy, a także wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie świadczyć usługi na wysokim poziomie. Nie da się ukryć, że samodzielny przewóz wielkogabarytowych ładunków bywa trudny, bardzo często wręcz niemożliwe warto zatem nawiązać współpracę ze sprawdzoną firmą.

Zastosowanie kontenerów

Kontenery znajdują swoje zastosowanie przede wszystkim w branży produkcyjnej oraz budowlanej. Służą one do zabezpieczenia różnorodnych materiałów budowlanych, towarów oraz narzędzi. Bardzo często wykorzystuje się je również na placach budowy do tego, aby schować wszystkie podręczne maszyny i sprzęty używane podczas stawiania obiektu.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych kompleksowych usług transportowych. W przypadku pytań służymy pomocą.