Nasza firma realizuje także wiele nietypowych zleceń. Zajmujemy się także obsługą imprez masowych, okolicznościowych oraz eventów, zarówno wielotysięcznych festiwali, jak i mniejszych festynów lub dni miasta. Dowozimy na miejsce ciężki sprzęt, a także różnorodne elementy konstrukcyjne, na przykład służące do budowy sceny, scenografii, czy plenerowego baru. Pomagamy w rozładunku oraz załadunku. W sposób niezwykle profesjonalny zajmujemy się stroną logistyczną tak dużych przedsięwzięć. Zatrudniamy zespół doświadczonych pracowników, którzy każdorazowo podczas prac przestrzegają zasad BHP oraz dysponują odpowiednimi uprawnieniami do obsługi pojazdów z dźwigiem.

Co więcej, kompleksowo dbamy o całą infrastrukturę wydarzenia. Zwozimy i znosimy stoły, ławki, namioty, pergole. Ponadto w ramach potrzeby wynajmujemy także sprzęt ciężki wraz z kierowcą oraz ustawiamy między innymi sprzęt chłodniczy. 

Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Współpracujemy z firmami prywatnymi, jak i instytucjami państwowymi. Z chęcią omówimy szczegóły realizacji. Zapraszamy do kontaktu.