Wynajem sprzętu

Jeżeli szukasz sprawdzonej firmy wynajmującej sprzęt niezbędny na budowie lub w transporcie wielkogabarytowym to dobrze trafiłeś. Jako TRANS-RACZEK oferujemy wynajem pojazdów z HDS, ciągników siodłowych z dłużycami, naczep niskopodwoziowych czy podnośników koszowych. Oferowany przez nas sprzęt jest regularnie serwisowany i sprawdzony przed każdym wynajmem – zapraszamy do kontaktu.

TRANS-RACZEK – wypożyczalnia pojazdów transportowych i budowlanych

Dźwigi HDS, podnośniki koszowe, dłużyce i samochody z naczepami niskopodwoziowymi – oferujemy szeroki wybór pojazdów transportowych i budowlanych do zadań specjalnych. Nasze dźwigi, podnośniki, pojazdy i naczepy wykorzystasz nie tylko na budowie, ale również przy transporcie dłużycowym, wielkogabarytowym oraz w przemyśle leśnym. Jeśli w naszej ofercie nie znalazłeś poszukiwanej maszyny, to zapraszamy do kontaktu – dysponujemy bogatym doświadczeniem i świadczymy fachowe doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego sprzętu. Z naszą pomocą znajdziesz dokładnie to, czego szukasz!

Samochody z HDS

Oferujemy wynajem samochodów z HDS wiodących światowych marek – między innymi DAF, Volvo i MAN. Samochody te w parze z dźwigami hydraulicznymi marek takich jak PALFINGER czy HIAB tworzą duet niezbędny przy realizacji prac wysokościowych, czy transporcie ciężkich maszyn budowlanych. Samochody ciężarowe niezawodne nawet w błocie i trudnych warunkach, dźwigi o udźwigu nawet do 18 ton i wysięgu do 30 metrów – tak prezentują się samochody z dźwigiem hydraulicznym do wynajęcia w TRANS-RACZEK.

Dłużyce HDS

Wynajmujemy dłużyce HDS – ciągniki siodłowe z dźwigiem hydraulicznym. Z pomocą tego sprzętu z łatwością przetransportujesz długie stelaże czy elementy infrastruktury. Tego typu pojazdy są również niezastąpione w przemyśle leśnym – pozwalają na wygodny transport drewna wielkowymiarowego. Sprawdź flotę pojazdów do wynajęcia – jako TRANS-RACZEK oferujemy wynajem dłużyc o udźwigu nawet 30 ton!

Podnośniki koszowe

Podnośnik koszowy to maszyna niezbędna przy wykonywaniu prac na wysokościach, z jej pomocą przetransportujesz robotników na stanowiska pracy na wysokich kondygnacjach, lub umożliwisz im pracę wprost z kosza podnośnika w trudno dostępnych miejscach. W naszej flocie pojazdów z podnośnikiem koszowym znajdziesz samochody marek takich jak DAF, VOLVO czy MAN. Zobacz, jak wiele czasu i pracy możesz zaoszczędzić dzięki wypożyczeniu podnośnika koszowego!

Niskopodwoziowe

Naczepy niskopodwoziowe pozwalają na transport maszyn budowlanych, samochodów, oraz towarów. Sprawdź naszą ofertę – jako TRANS-RACZEK dysponujemy szeroką flotą pojazdów niskopodwoziowych. Pojazdy z naczepą niskopodwoziową dostępne w ofercie najmu, spełniają wszelkie normy pozwalające na realizację transportu krajowego i międzynarodowego.